Rok 2008

2008-10-09 Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka i inne łódzkie biblioteki – STUDENTOM - wystawa

W holu głównym PBW w Łodzi w dniach od 3 do 18 października można oglądać wystawę pt.: „Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka i inne łódzkie biblioteki – STUDENTOM”, zorganizowaną w związku z rozpoczynającym się rokiem akademickim 2008/2009. Wystawa prezentuje ofertę PBW i jej Filii w skierowaną do studentów uczelni wyższych województwa łódzkiego, a także informuje w skrócie o możliwości korzystania ze zbiorów i usług innych łódzkich bibliotek.
Autorki wystawy:Justyna Chylak, Małgorzata Siedlecka, Katarzyna Salska-Kopeć, fot.: Marzena Andrzejewska.