Rok 2008

2008-07-11 Nowy numer "Wychowania na co dzień"

Ukazał się numer 4-5/2008 (175-176) Wychowania Na Co Dzień: Miesięcznika dla Nauczycieli Wychowawców i Rodziców. Wśród artykułów wartych polecenia bibliotekarzom znajdują się m.in.: Iwony Rudek Wychowanie "pokolenia www" do wartości - podstawowym zadaniem współczesnego nauczyciela, Iwony B. Bukrejewskiej Środki medialne w opinii dzieci i ich rodziców, Józefa Górniewicza Zjawisko infokomputeryzacji a zainteresowania młodzieży gimnazjalnej. Krótkie studium empiryczne oraz scenariusz lekcji bibliotecznej Iwony Macioszek pt. Dlaczego my - współcześni - mamy kultywować pamięć o Holocauście (propozycja zajęć dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nie tylko)

Miłej lektury!
Redakcja Wychowania Na Co Dzień.