Rok 2009

2009-06-25 "Aktywny wypoczynek – receptą na zdrowie i udane wakacje" - wystawa w PBW w Łodzi

W holu głównym Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Łodzi od 15 czerwca do 17 lipca 2009 r. można zwiedzać wystawę pt.  AKTYWNY WYPOCZYNEK – RECEPTĄ NA ZDROWIE I UDANE WAKACJE”.
Celem wystawy jest propagowanie aktywnych form wypoczynku (w tym również różnych form wypoczynku dzieci i młodzieży). Na wystawie zaprezentowano zbiory PBW związane tematycznie z tytułem wystawy, w tym również pozycje, które mogą służyć nauczycielom w organizacji wycieczek szkolnych, „zielonych szkół” oraz letniego wypoczynku dzieci i młodzież. Autorami wystawy są pracownicy Wydziału Opracowania Zbiorów PBW.

fot. Marzena Andrzejewska