Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Aktualności Sekcji

2010-05-26 Wyjazd edukacyjno-szkoleniowy do Lublina

W dniach 07.05 – 08.05.2010 r. odbył się wyjazd edukacyjno - szkoleniowy  dla  bibliotekarzy "Biblioteka  szkolna i Biblioteka Pedagogiczna  w  Lublinie". Program wyjazdu objął:

• zapoznanie się  z  pracą  biblioteki szkolnej Zespołu  Szkół  Chemicznych  i  Przemysłu  Spożywczego w Lublinie, w której zorganizowano warsztaty z origami oraz pokaz  tablicy  interaktywnej,
  • zwiedzanie Lublina z przewodniczką miejską (bibliotekarką),
  • zapoznanie się z pracą Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie,
  • zwiedzanie Biblioteki Uniwersyteckiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Nieocenioną pomoc w organizacji wyjazdu dla członków Sekcji otrzymaliśmy od Pani Bożeny Powały-Niedźwieckiej, Prezesa Rady Oddziału Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w Lublinie, której składamy podziękowania.

Sprawozdanie z wyjazdu

Fotorelacja z wyjazdu, przygotowana przez Martę Jasińską (Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie)

Galeria zdjęć na stronie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie

O nas   |   Patronat Medialny