Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Aktualności Sekcji

2010-10-17 Udział członków Sekcji w szkoleniu Kształtowanie wizerunku organizacji – warsztaty dla członków SBP

2010-10-07    Udział członków Sekcji w szkoleniu Kształtowanie wizerunku organizacji – warsztaty dla członków SBP

Szkolenie Kształtowanie wizerunku organizacji – warsztaty dla członków SBP zorganizowane przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich odbyło się w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie.
W szkoleniu wzięły udział: Wiesława Budrowska, przewodnicząca Sekcji Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych SBP i Aldona Zawałkiewicz, redaktor naczelna serwisu Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP.
Zajęcia prowadził Tomasz Schimanek, który m. in. szkoli i doradza organizacjom w zakresie planowania strategicznego oraz public relations.

Uczestnicy warsztatów pracowali w grupach nad pomysłami na działania, które pomogą w budowie pozytywnego wizerunku SBP wśród aktualnych i potencjalnych członków oraz w środowisku zewnętrznym.
Wypracowane materiały będą wdrażane w ramach dotacji FRSI na przeprowadzenie kampanii na rzecz pozyskiwania członków wspierających SBP.

O nas   |   Patronat Medialny