Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-11-24 Jubileusz 60-lecia Biblioteki Pedagogicznej w Łomży

14 listopada 2011 roku w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Łomży odbyła się uroczystość
z okazji jubileuszu 60-lecia Biblioteki Pedagogicznej, połączona z  odsłonięciem tablicy „Miejsce Odkrywania Talentów". Tytuł ten został nadany przez Ministra Edukacji Narodowej i świadczy, że placówka przyczynia się do odkrywania, wspierania i stymulowania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Na uroczystość przybyli między innymi: pan Jacek Piorunek - członek Zarządu Województwa Podlaskiego, pani Dorota Szymonowicz – przedstawiciel Kuratorium Oświaty oraz przedstawiciele władz powiatu łomżyńskiego i środowiska akademickiego, dyrektorzy ośrodków doskonalenia nauczycieli, dyrektorzy bibliotek i szkół.

Zaproszeni goście wysłuchali koncertu w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I
i II stopnia w Łomży – laureatów konkursów ogólnokrajowych oraz wykładu okolicznościowego pani Sylwii Czacharowskiej – członka Krajowej Rady Bibliotecznej, nt. „Co dalej z bibliotekami pedagogicznymi?"

Galeria zdjęć - zobacz

O nas   |   Patronat Medialny