Rok 2011

2011-02-19 Kurs e-learningowy „Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Office PowerPoint 2007”

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym  „Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Office PowerPoint 2007”.
Obecnie coraz częściej wiele wystąpień publicznych odbywa się z wykorzystaniem slajdów, co sprawia, że program PowerPoint jest powszechnie stosowany w pracy zawodowej, na studiach, w szkole.
Nasze szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą przygotować własną prezentację multimedialną – nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy, studentów, uczniów.
Kurs składa się z kilku modułów, które w postaci slajdów w przystępny sposób wyjaśniają zasady tworzenia prezentacji. Zapisując się na kurs, każdy uczestnik szybko opanuje podstawy programu PowerPoint i dostosuje go do własnych potrzeb. Nauczy się jak stworzyć własną prezentację od podstaw, wykorzystywać motywy, wstawiać zdjęcia, grafikę SmartArt, tworzyć efektowne animacje.
Jeśli ktoś posiada i zna poprzednią wersję programu, skorzystanie z nowszej edycji ułatwi mu również pracę nad prezentacją.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest utworzenie własnego konta na platformie Moodle i otrzymanie klucza dostępu od prowadzącego. Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie w formie podziękowania.
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bpciechanow.edu.pl bądź bezpośrednio platformy Moodle  www.moodle.bpciechanow.edu.pl .

Nadesłała:
Bożena Lewandowska