Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-02-24 Sześćdziesięciolecie Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim

17 lutego w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość jubileuszowa z okazji obchodów 60-lecia placówki. Punktem kulminacyjnym uroczystości była prezentacja medialna przedstawiająca historię i teraźniejszość Biblioteki oraz przemówienie jubileuszowe p. Dyrektor Wiesławy Olczykowskiej.
Byli zasłużeni pracownicy Biblioteki zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.
Spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście - przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Starostwa i Powiatu Piotrkowskiego, Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz dyrektorzy placówek oświatowych naszego regionu.
W części artystycznej wystąpił chóru II LO w Piotrkowie Tryb. oraz zespół teatralny Szkoły Podstawowej nr 10 w inscenizacji fragmentu "Ślubów panieńskich" A. Fredry.

Nadesłała:
Dagmara Roszkowska