Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-03-08 CHODŹ, POMALUJ MÓJ ŚWIAT! Wystawa prac plastycznych wychowanków Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Pszczynie

Do końca marca 2011 r. na terenie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach będą eksponowane prace plastyczne wychowanków Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Pszczynie, powstałe w ramach programu „Chodź, pomaluj mój świat!”, realizowanego we współpracy z pszczyńską filią PBW. Ekspozycja jest efektem zajęć edukacyjno-terapeutycznych i rewalidacyjno-wychowawczych, prowadzonych przez nauczycieli-terapeutów, w których uczestniczą dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 lat.
Zapraszamy do zwiedzenia wystawy! Prace można oglądać w Czytelni i na III piętrze (korytarz przy Wydziale Zbiorów Specjalnych – Zbiory Audiowizualne).

Nadesłała:
Anna Marcol