Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-03-11 BP w Łomży ogłasza konkurs fotograficzny na temat : "Drzewa - impresje fotograficzne"

Biblioteka Pedagogiczna w Łomży ogłasza konkurs fotograficzny dla młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  na temat:

„Drzewa – impresje fotograficzne”

Celem konkursu jest:

•      prezentacja możliwości młodzieży w dziedzinie fotografii,
  •      rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej przyrodą.

Zasady konkursu:

•     Uczestnikami konkursu może być każdy uczeń szkoły  gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej  z Łomży i okolic.
  •     Tematem zdjęć są drzewa, ich szczegóły, szpaler lub aleja, zadrzewienia śródpolne lub fragment lasu.
  •     Fotografie muszą być dostarczone w formie tradycyjnej  (na papierze) i elektronicznej.
  •     Format wywołanej fotografii 15x21 cm
  •     Autor może dostarczyć do 3 zdjęć pojedynczych lub jedną serię do 3 zdjęć.
  •     Prace powinny być opatrzone metryczką zawierającą: imię i nazwisko, adres do korespondencji, nr tel. lub adres poczty elektronicznej, nazwę szkoły oraz tytuł zdjęcia (lub serii zdjęć).

Fotografie należy  dostarczyć  do dnia 6 maja 2011 roku na adres:
      Biblioteka Pedagogiczna w Łomży
      ul. M. Curie - Skłodowskiej 1
      18- 400 Łomża
      e-mail  info@bp.lomza.pl

Oceny prac dokona w dniach 9 – 13 maja 2011 r. Komisja powołana przez organizatora konkursu. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu i terminie uroczystego wręczenia nagród drogą telefoniczną lub  pocztą elektroniczną.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu
86 216 23 57, lub w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Łomży

Źródło : www.bp.lomza.pl