Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-04-20 Aktorzy dzieciom - IV Bajkowe Spotkania w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej RODN "WOM" w Częstochowie

18 kwietnia 2011 r. w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Częstochowie odbyło się trzecie Bajkowe spotkanie organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii Cała Polska czyta dzieciom. Gościem tego spotkania była Iwona Chołuj, aktorka i wokalistka, która z teatrem im. A. Mickiewicza w Częstochowie związana jest od 1996 r.
W czasie imprezy uczestnicy wysłuchali następujących utworów: Królewna głogu, O krasnoludkach i sierotce Marysi, Kot w butach, Krzesiwo, Zatopione dzwony. Prezentacji bajek towarzyszył pokaz slajdów.
W przerwach między utworami dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych i śpiewały piosenki. Aktorka rozmawiała z dziećmi na temat przesłania zawartego w bajkach i zachęcała uczestników do czytania książek.
W spotkaniu wzięło udział 146 uczniów klas z częstochowskich szkół i przedszkoli oraz 19 nauczycieli.
O nas   |   Patronat Medialny