Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-04-27 BP w Łomży Filia w Kolnie : "Teatr przy stoliku"; "Kolneńskie VIP-y czytają dzieciom"

30 marca 2011 r. na zaproszenie Biblioteki Pedagogicznej w Łomży Filii w Kolnie, Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu i Miejskiej Biblioteki Publicznej, aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna - Katarzyna Kropidłowska i Marian Czarkowski zaprezentowali sztukę Pierre'a Sauvil'a "Słońce dla dwojga".
    Spektakl emanował ekspresją aktorów, którzy byli na wyciągnięcie ręki. W "Teatrze przy stoliku" nie ma sceny ani scenografii, ale wszystko dzieje się wśród widzów- wśród nas.

Od 11.04.2011 r. do 15.04.2011 r.  odbywała się akcja "Kolneńskie VIP-y czytają dzieciom". Już po raz piąty mali słuchacze wysłuchali bajek w wykonaniu znanych osobistości kolneńskich. Akcją objęto 454 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Bożena Malinowska

O nas   |   Patronat Medialny