Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-06-27 BP w Łomży : Zakończenie Roku Odkrywania Talentów

Zakończenie Roku Odkrywania Talentów w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży

Finał konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza bajka, którą znam”
1 czerwca 2011 roku w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży Filii w Kolnie dokonano uroczystego podsumowania konkursu „ Najpiękniejsza bajka, którą znam”.

Konkurs recytatorski pt. "Kraina poezji Czesława Miłosza"
 6 czerwca 2011r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży Filii w Kolnie odbył się konkurs recytatorski dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu kolneńskiego.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Drzewa – impresje fotograficzne”
20 czerwca w  Bibliotece Pedagogicznej  w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Drzewa – impresje fotograficzne” oraz wręczenie nagród laureatom.

Wystawa pokonkursowa „Drzewa – impresje fotograficzne”.
Zapraszamy na wystawę pokonkursową prac złożonych na konkurs „Drzewa – impresje fotograficzne” do czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Łomży.

Wystawa „Młoda kreatywna Łomża – twórczość literacka uczniów łomżyńskich szkół”
Wystawa w małym holu biblioteki prezentuje publikacje zawierające różnorodne prace literackie uczniów. Większość wydawnictw została przekazana bibliotece w darze, na prośbę skierowaną do szkół na początku Roku Odkrywania Talentów.

Bożena Malinowska

O nas   |   Patronat Medialny