Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt   

Rok 2011

2011-09-08 Kursy e-learningowe w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Kurs e-learningowy „Ewidencja materiałów bibliotecznych” 

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Ewidencja materiałów bibliotecznych", który rozpoczął się 1 września 2011r. na stronie moodle.bpciechanow.edu.pl i trwać będzie do 30 listopada 2011 r. 

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest utworzenie własnego konta na platformie Moodle moodle.bpciechanow.edu.pl i wysłanie maila do prowadzącego w celu otrzymania klucza dostępu. Niezbędne jest również posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz  umiejętność korzystania z komputera w zakresie podstawowym.
 
Szkolenie przeznaczone jest dla bibliotekarzy różnych typów bibliotek, szczególnie zajmujących się gromadzeniem i opracowaniem zbiorów oraz studentów bibliotekoznawstwa i informacji naukowej.
Kurs składa się z kilku modułów, które wyjaśniają zasady ewidencji wpływów i ubytków różnego rodzaju materiałów bibliotecznych, omawiają podstawowe księgi i jednostki ewidencyjne, dowody wpływów, zasady przeprowadzania skontrum. 
 
 
Kurs  e-learningowy "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007"

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007", który rozpoczął się 1 września  2011r. na stronie moodle.bpciechanow.edu.pl i będzie trwać do 30 listopada 2011 r.
 
Aby zapisać się na kurs należy utworzyć własne konto na platformie  e-learningowej moodle.bpciechanow.edu.pl, po zalogowaniu wybrać  z listy kurs  "Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Power Point 2007", wpisać kod dostępu do kursu po wcześniejszym wysłaniu maila do prowadzącego w celu jego otrzymania.  Warunkiem udziału w kursie jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz  podstawowych umiejętności korzystania z komputera. 
 
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą przygotować własną prezentację multimedialną – nauczycieli, nauczycieli bibliotekarzy, studentów, uczniów. 
Kurs składa się z kilku modułów, które w postaci slajdów w przystępny sposób wyjaśniają zasady tworzenia prezentacji. Zapisując się na kurs, każdy uczestnik szybko opanuje podstawy programu PowerPoint i dostosuje go do własnych potrzeb. Nauczy się jak stworzyć własną prezentację od podstaw, wykorzystywać motywy, wstawiać zdjęcia, grafikę SmartArt, tworzyć efektowne animacje.
 
Po ukończeniu szkoledanego szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie w formie podziękowania. 
 
Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska z  Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów tel. 23 672 33 77 w. ;  
e-mail: lewandowska_bozena@poczta.onet.pl

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bpciechanow.edu.pl bądź bezpośrednio platformy Moodle moodle.bpciechanow.edu.pl  
 
 
Komentarze użytkowników (0)
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
O nas   |   Patronat Medialny