Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-10-10 IBM zaprasza na warsztaty dla nauczycieli

Zapraszamy na warsztaty nowomediowe dla nauczycieli organizowane przez IBM Polska, które odbędą się w ramach konferencji ,,Kultura 2.0: Świadomi mediów" (27-29.10.2011) w Warszawie w dniu 28.10. 2011 r. Warsztaty poprowadzi Mirosław Filiciak, socjolog, medioznawca, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Przybliży on uczestnikom możliwości, jakie stwarzają nowe media i technologia w procesie edukacyjnym, a także podsunie proste i oryginalne sposoby ich wykorzystania na lekcjach.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać do nas opis zrealizowanego bądź planowanego projektu wykorzystującego nowe media w edukacji szkolnej - pobierz formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 14.10.2011 r. na adres kultura2.0@nina.gov.pl Oferta skierowana jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów i wszystkich etapów nauczania.

Autorzy najciekawszych i najbardziej nowatorskich projektów zostaną zaproszeni na trzydniową konferencję ,,Kultura 2.0: Świadomi mediów", podczas której odbędzie się sesja warsztatowa. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów przejazdu, zakwaterowanie w Warszawie (od 26.10. wieczorem do 29.10. rano) oraz wyżywienie (śniadania, lunche, kolacja po warsztatach).

Projekt jest organizowany przez Narodowy Instytut Audiowizualny we współpracy z IBM Polska.

O nas   |   Patronat Medialny