Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2011

2011-10-17 Konferencja „Szkolne Centra Multimedialne – TIK w bibliotece”, Wrocław 26 października 2011 r.

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich we Wrocławiu organizują V regionalną konferencję z cyklu Szkolne Centra Multimedialne. Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie wykorzystaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych w bibliotece. Przybliżymy ideę mobilnej edukacji XXI w. Pokażemy również nowe technologie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w pracy bibliotekarza oraz zaprezentujemy przykłady dobrych praktyk.

Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej (III p.) w siedzibie Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu, ul. S.Worcella 25-27 w godz. 9.30 - 14.30

Szczegółowe informacje o konferencji

Nadesłała: