Rok 2011

2011-11-09 Szkolenia dla nauczycieli i bibliotekarzy w DBP we Wrocławiu

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu proponuje środowisku oświatowemu szkolenia wspierające pracę zawodową nauczycieli i bibliotekarzy.

W dniu 14 listopada 2011 r., o godz. 12.00 odbędzie się szkolenie „Sposób na dobrą prezentację”. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z zasadami i technikami przygotowania oraz prowadzenia prezentacji.

W miesiącu grudniu proponujemy dwa tematy szkoleń:
"Przygotowanie do zdalnego korzystania z systemu bibliotecznego Aleph oraz zasobów DSIE", na które zapraszamy 7 grudnia 2011 r. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z bibliotecznym systemem Aleph oraz zdobycie przez nich umiejętności samodzielnego wyszukiwania informacji w zasobach Dolnośląskiego Systemu Informacji Edukacyjnej.

"Tablica interaktywna w szkole... i co dalej?" Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z funkcjami tablicy oraz sposobami wykorzystania jej na lekcjach. Proponowany termin szkolenia 12 grudnia 2011 r.

Wszystkie szkolenia odbędą się w siedzibie Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu.
Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: