Rok 2012

2012-01-17 „Uczę Nowocześnie” - nowe pismo poradnikowo- metodyczne w całości poświęcone nowym technologiom w edukacji

Drodzy czytelnicy,
„Uczę Nowocześnie” to pierwsze poradnikowo- metodyczne pismo w całości poświęcone nowym technologiom w edukacji. Tworzą je dla Was znakomici eksperci, szkolni praktycy i metodycy. Znajdziecie tu wskazówki, samouczki i gotowe scenariusze zajęć. Pokazujemy dobre praktyki z najbardziej innowacyjnych szkół i propozycje ekspertów najlepszych ośrodków doskonalenia nauczycieli (m.in. Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie i Łódzkiego Centrum Kształcenia Nauczycieli i Doskonalenia Praktycznego). Z pierwszego numeru dowiecie się wszystkiego o technikach prezentacji. Już teraz zapraszam do kolejnego numeru, którego tematem wiodącym będzie „metoda projektu”, choć nie zabraknie też i innych ciekawych materiałów, w tym samouczków.

Miłej lektury,
Maciej Kułak
Redaktor naczelny

Na blogu k12blog.edu.pl będzie zamieszczana obudowa medialna i różne dodatki do "Uczę nowocześnie"