Rok 2012

2012-02-02 Szkolenie „Warsztat biblioterapeuty"

W dniach 12-13 maja 2012 roku odbędzie się szkolenie „Warsztat biblioterapeuty”, organizowane przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli oraz bibliotekarzy. Obejmuje 15 godzin zajęć i kończy się uzyskaniem zaświadczenia Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego.

Tematyka zajęć obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie do zagadnień biblioterapii, budowa warsztatu biblioterapeuty, przykładowe wykorzystanie warsztatu (propozycje zajęć biblioterapeutycznych w bibliotekach), tworzenie programów własnych z elementami biblioterapii.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 15 kwietnia 2012 roku. Koszt uczestnictwa: 80 zł od osoby.
Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://libproxy.up.krakow.pl/warsztaty/.

Nadesłała:
Ewa Piotrowska