Rok 2012

2012-02-14 Konferencja "Mobilna edukacja w XXI wieku" w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J. Lompy w Katowicach

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, Sekcja Bibliotek Pedagogicznych i Szkolnych przy Zarządzie Głównym Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz Redakcja czasopisma "Uczę Nowocześnie" serdecznie zapraszają nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych, nauczycieli różnych przedmiotów (w tym informatyków), dyrektorów szkół i bibliotek oraz przedstawicieli organów prowadzących i nadzorujących placówki oświatowe na bezpłatną konferencję Mobilna edukacja w XXI wieku.

Konferencja odbędzie się 20 marca 2012 r. w auli górnej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach (ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 7).

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia udostępniono na stronie internetowej Biblioteki  www.pbw.katowice.pl, w zakładce Konferencja 2012.