Rok 2012

2012-02-27 Być twórczym, być wzorcem, być blisko ucznia… - relacja z IX sesji metodycznej Kreatywność nauczyciela - inspiracją rozwoju pasji i talentu ucznia w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku

15 lutego br. już po raz dziewiąty w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku spotkało się blisko stu nauczycieli różnych specjalności, w tym nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych, którzy zechcieli skorzystać z cyklicznej oferty PBW. W bieżącym roku sesja metodyczna została poświęcona zagadnieniu kreatywności i konieczności rozwijania możliwości twórczych nauczycieli.

Szczegółowe sprawozdanie >>>