Rok 2012

2012-03-15 „Filcowe kwiaty dla Pań” w Bibliotece Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp.
Z okazji  Międzynarodowego Dnia Kobiet w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego odbyły się warsztaty zatytułowane „Marcowe filcowanie”. W nieodpłatnych zajęciach, które poprowadziła Maja Wilczewska - Wojczyszyn udział wzięło 20 Pań. Były wśród nich  nauczycielki, bibliotekarki, studentki z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz uczennice.

W czasie 2 godzinnego spotkania uczestniczki zapoznały się z zasadami filcowania na mokro oraz miały możliwość sprawdzenia własnych umiejętności w tym zakresie. Panie okazały się niezwykle utalentowane. Po  wytężonej, przebiegającej w niezwykle miłej i twórczej atmosferze, pracy mogłyśmy podziwiać finezyjnie wykonane barwne kwiaty.

Zachęcone sukcesem „Marcowego filcowania” w kwietniu zapraszamy na warsztaty prezentujące tzw. „papierową wiklinę”, które poprowadzi Pani Anna Kicińska z Filii Biblioteki Pedagogicznej w Sulęcinie. Więcej informacji o kolejnym planowanym spotkaniu wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.