Rok 2012

2012-03-19 Rok Szkoły z Pasją - wystawa prac w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrołęce
Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce włączyła się w działania związane z ogłoszonym Rokiem Szkoły z Pasją. W rezultacie przygotowano wystawę prac utalentowanych uczniów. Wystawa ma charakter ciągły i otwarty. Nauczyciele, którzy chcieliby przedstawić swoich utalentowanych wychowanków oraz zaprezentować ich twórczość proszeni są o dostarczenie wyselekcjonowanych prac razem z krótką notatką o ich autorze.
Wystawa ma na celu zachęcenie uczniów do rozwijania swoich talentów i pasji oraz promocję szkoły, w której uczniowie się uczą.

Nadesłała:
Edyta Dobek