Rok 2012

2012-03-21 Nominacja PBW w Słupsku i Partnerów do nagrody Pozytywista Roku 2011 w kategorii "Kultura i sztuka"

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku wraz z Partnerami została nominowana do nagrody Pozytywista Roku 2011 w kategorii "Kultura i sztuka" za innowacyjny projekt partnerski: "Pomorska Biblioteka Cyfrowa".

Nagrodę przyznaje Fundacja Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości WOKULSKI w Warszawie (www.fundacjawokulski.pl). Nagroda Pozytywista Roku ma na celu uhonorowanie dorobku, wkładu pracy i innego typu działań, które służą rozwojowi różnych dziedzin życia,
ale też przekładają się na wartość praktyczną dla społeczeństwa.
Więcej o projekcie Pomorskiej Biblioteki Cyfrowej na http://pbc.gda.pl

Nadesłała: