Rok 2012

2012-05-31 Bibliotekarze powiatu wyszkowskiego szkolą się

Dnia 22 maja 2012 r. Biblioteka Pedagogiczna w Wyszkowie wspólnie z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Wyszkowie zorganizowały szkolenie na temat „Formy pracy z młodym czytelnikiem. Z doświadczeń bibliotekarza”. Na szkoleniu obecni byli bibliotekarze bibliotek szkolnych i publicznych powiatu wyszkowskiego. Szkolenie prowadziła pani Maria Kulik, trener Oddziału Warszawskiego Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Prowadząca szkolenie inspirowała do organizowania różnorodnych form i metod pracy z czytelnikiem, które motywują do odwiedzin biblioteki i ożywiają czytelnictwo. Polecała również dobre i sprawdzone wydawnictwa oraz ważne linki, które mogą być wykorzystywane w pracy bibliotecznej.

Nadesłała:
Edyta Dobek