Rok 2012

2012-06-18 Warsztaty biblioterapeutyczne w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bielsku-Białej

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej zaprasza dzieci do udziału w wakacyjnych warsztatach biblioterapeutycznych "Wakacje z książką", które będą się odbywały w każdy wtorek lipca o godz. 11:00 w siedzibie naszej placówki.

Zajęcia są przewidziane dla dzieci w wieku 7-12 lat i starszych. Rozpoczynają się zabawą integrującą grupę, następnie odbywa się biblioterapia właściwa, czyli głośne czytanie tekstu przez prowadzącego. Literatura dobierana jest do konkretnego problemu. W programie znalazło się również szereg zajęć plastycznych, ruchowych, oraz komputerowych. Warsztaty mogą być przeprowadzone jako jedno spotkanie, bądź składać się z kilku spotkań jako cykl zajęć biblioterapeutycznych.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej jest otwarta na propozycje i sugestie dotyczące warsztatów biblioterapeutycznych
prowadzonych w placówce.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.
Kontakt:
Magdalena Kajdas, tel. 338124577 w. 27