Rok 2012

2012-09-10 Bibliofilm - nowy edukacyjno-rozrywkowy serwis SBP już działa!

Bibliofilm - nowy edukacyjno-rozrywkowy serwis SBP już działa!

Na początku było kino, później cykl artykułów Biblioteka w filmie, film w bibliotece , a teraz - wraz z nowym rokiem szkolnym - uruchamiamy serwis Bibliofilm.

Znajdziecie w nim gotowe scenariusze zajęć do pracy z młodzieżą. Przygotowaliśmy 10 scenariuszy, jednak na bazie niemal każdego z nich można przygotować kilka różnych zajęć - wystarczy śledzić podpowiedzi, linki i rozwijać pomysły zgodnie z własnymi zainteresowaniami.

Na deser mamy także katalog scen pokazujących bibliotekę w filmie. Ta sekcja będzie się regularnie rozwijać, podobnie jak profile bibliofilmowe w mediach społecznościowych. Poza tym szykujemy warsztaty i zachęcamy do dzielenia się własnymi pomysłami na zajęcia okołofilmowe. Wszystko kręci się wokół filmu ;)

Więcej w serwisie www.sbp.pl/bibliofilm - zapraszamy!