Rok 2012

2012-11-20 Konferencja Projekt "Dolnośląska e-szkoła" - innowacje i technologie w szkołach i placówkach oświatowych Dolnego Śląska

Wydział Edukacji i Nauki Dolnośląskiego Urzędu Marszałkowksiego organizuje konferencję podsumowującą wdrażanie projektu Dolnośląska e-szkoła, która odbędzie się 03 grudnia 2012 roku w siedzibie Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu.

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli wszystkich JST, których szkoły uczestniczą w projekcie oraz dyrektorów szkół uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

Ramowy program obejmuje zagadnienia:

- Prezentacja Projektu.
     - Wdrożenie platformy edukacyjnej w szkołach i placówkach Prjektu "Dolnośląska e-szkoła" - założenia, stan realizacji.
     - Biblioteki pedagogiczne w Dolnośląskiej e-szkole - udział w projekcie.
     -
Prezentacja dobrych praktyk w zakresie wykorzystania platformy przez szkoły uczestniczące w projekcie (wideokonferencja z wybranymi szkołami)
     - Dolnośląska e-szkoła - projektem wspierającym innowacyjność w szkołach i placówkach.
     - Szansa dla nowych szkół i placówek - zaproszenie do korzystania z platformy edukacyjnej innych placówek.

O naszym udziale w projekcie

Nadesłała:
Beata Malentowicz, Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu