Rok 2013

2013-04-12 Konferencja dla bibliotekarzy "BIBLIOTEKA W EDUKACJI - EDUKACJA W BIBLIOTECE", 15 maja 2013 r., Skierniewice

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt.: „"BIBLIOTEKA W EDUKACJI – EDUKACJA W BIBLIOTECE", która odbędzie się w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach w dniu 15 maja 2013 roku.

Organizatorami są: Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna  im. Władysława Reymonta w Skierniewicach.

Problematyka konferencji dotyczyć będzie stosowania nowych mediów i narzędzi w komunikacji z użytkownikiem biblioteki. Chcemy zaprezentować Biblioteki jako centra wiedzy i edukacji, przedstawić problemy związane z kreowaniem modelu Biblioteki uczącej.

W programie przewidziane są między innymi referaty dr Justyny Jasiewicz i dr Grzegorza Gmiterka z Uniwersytetu Warszawskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz rejestracyjny.

Formularz rejestracyjny

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie  konferencji: http://www.bpsk.nets.pl/konf_edukacja.html