Rok 2013

2013-12-14 Sześciolatek w szkole - kolejny pakiet edukacyjny DBP we Wrocławiu

Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu zaprasza do korzystania z kolejnego pakietu edukacyjnego opracowanego przez pracowników Biblioteki.
Pakiet edukacyjny Sześciolatek w szkole

Pakiet „Sześciolatek w szkole” powstał przede wszystkim z myślą o nauczycielach, rodzicach, ale i o wszystkich osobach zainteresowanych zmianami zachodzącymi w polskiej edukacji. Stanowi on obszerne źródło informacji, który w obiektywny sposób prezentuje pozytywne i negatywne strony zmian zachodzących w edukacji sześciolatków oraz będzie wsparciem metodycznym dla nauczycieli i rodziców w przygotowaniu dzieci sześcioletnich do obowiązku szkolnego.

Nadesłała:
Beata Malentowicz, DBP we Wrocławiu