Rok 2013

2014-01-16 Nowa platforma Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że na stronie http://moodle.bpciechanow.edu.pl/  została uruchomiona nowa platforma edukacyjna. Platforma została przystosowana do aktualnych standardów.
Nowe narzędzia i dodatkowe instrukcje umożliwiają zarówno łatwiejsze i sprawniejsze poruszanie się po platformie, jak również wspomaganie procesu tworzenia nowoczesnych e-kursów. Platforma umożliwia pobranie materiałów szkoleniowych na urządzenia przenośne takie jak telefony komórkowe, smartfony czy tablety.
Wszystkie kursy dostępne na platformie są bezpłatne. Wymagają samodzielnego zapisu na platformę, w przypadku kursów z kluczem dostępu -  wpisania klucza otrzymanego drogą mailową od prowadzącego.
Poprzednie konta użytkowników są nieaktywne. Aby wziąć udział w kursach wymagana jest ponowna rejestracja na platformie edukacyjnej Moodle.
Oferujemy m.in. kursy:

• Cyberprawo w działalności placówki oświatowej- utwór i wizerunek w sieci Internet
  • Ewidencja materiałów bibliotecznych
  • Metoda projektów w szkole i w bibliotece szkolnej
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie PowerPoint

Serdecznie zapraszamy.