Rok 2014

2014-04-24 Ogólnopolski konkurs "Elektroniczny dzienniczek lektur" organizowany przez PBP RODN "WOM" w Częstochowie

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Częstochowie zaprasza uczniów wszystkich typów szkół do udziału w ogólnopolskim konkursie "ELEKTRONICZNY DZIENNICZEK LEKTUR". Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Roku Czytelnika.

Celem konkursu jest promocja czytelnictwa dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i plastycznych uczniów z wykorzystaniem aplikacji Story Jumper.

Prace konkursowe w formie linku należy przesyłać  do 30 czerwca 2014 roku na adres czytelnictwo2014@gmail.com.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas ogólnopolskiej konferencji Czytelnictwo w dobie ery cyfrowej 24 września 2014 roku w Auli Forum RODN "WOM" w Częstochowie, al. Jana Pawła II 126/130.

Story Jumper

Więcej o konkursie...