Rok 2014

2014-05-06 Konferencja arteterapeutyczna w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Opolu

Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu serdecznie zaprasza na konferencję arteterapeutyczną, która odbędzie się 12 maja 2014 roku, o godz. 9.30 w Państwowej Szkole Muzycznej im. J. Elsnera w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 18.

Konferencja jest częścią obchodów Tygodnia Bibliotek oraz elementem I Festiwalu Arteterapii Homo Creator odbywającego się w dniach 12-15 maja 2014. Informacje szczegółowe dotyczące konferencji, warsztatów oraz festiwalu znajdą Państwo w załącznikach, na naszej stronie internetowej www.pedagogiczna.pl, a także na naszym profilu na FB.

Nadesłała:
Dorota Różycka