Rok 2014

2014-05-20 XII Bałtycki Festiwal Nauki - imprezy w PBW w Gdańsku

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w  Gdańsku po raz XII włącza się w organizację Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
W tym roku, w dniach 21 - 23 maja,   zapraszamy do naszej placówki macierzystej na warsztaty z wykorzystaniem zasobów Pomorskej Biblioteki Cyfrowej, wykład na temat  wychowawczej roli filmów dla młodzieży oraz spotkanie poświęcone historii czasopism dla dzieci i młodzieży.  W naszej Filii w Kwidzynie odbędą się Filmowe spotkania z przygodą, a w Filii w Malborku Malborskie Bajkowe Spotkania.

Więcej o imprezach festiwalowych na stronie Biblioteki: http://pbw.gda.pl/bfn12/

Informację nadesłała:

Jolanta Kąkol