Rok 2014

2014-09-06 KOWEZiU ogłasza rekrutację na kurs doskonalący „Zmiany w szkolnictwie zawodowym – nowe możliwości uczenia się przez całe życie”.

Wydział Doskonalenia Nauczycieli KOWEZiU ogłasza rekrutację na kurs doskonalący „Zmiany w szkolnictwie zawodowym – nowe możliwości uczenia się przez całe życie” – edycja 3 i 4, realizowany w formie mieszanej (blended).

Kurs adresowany jest głównie do nauczycieli bibliotekarzy z bibliotek pedagogicznych.

Rekrutacja rozpoczyna się 8 września br. i zostanie zakończona 30 września 2014 r.

Termin realizacji kursu:
1.      Część warsztatową zaplanowano w terminie:
Edycja 3: 9-10 październik 2014 r.
Edycja 4: 16-17 październik 2014 r.
2.      Część online kursu dla uczestników obu grup: 20 października do 15 listopada 2014 r.

Kurs jest nieodpłatny. Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej pokrywa koszty dydaktyki oraz zakwaterowania.

Więcej na stronie KOWEZiU >>>