Rok 2014

2014-10-03 Internetowe dyktando z Biblioteką Pedagogiczną KPCEN we Włocławku

Internetowe dyktando dla uczniów i nauczycieli, wystawa wirtualna, netografia "Dysleksja w Googlu i ukrytych zasobach Internetu" – to tylko niektóre z wielu przedsięwzięć, które zaproponowała Biblioteka Pedagogiczna Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, włączając się w akcję Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji w dniach 6-12 października 2014 r. Ponadto w ramach akcji proponujemy zapoznanie się z przewodnikiem bibliograficznym „Dysleksja”; multimedialną wystawą "Sławni dyslektycy", wystawą plastyczną „W krainie książek” oraz ekspozycją zbiorów Biblioteki Pedagogicznej KPCEN dotyczących dysleksji.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdują się na stronie www.cen.org.pl

Dyktando dla uczniów klas IV-VI - Zobacz