Rok 2014

2014-10-21 "Specyficzne trudności funkcjonowania uczniów" - cykl bezpłatnych warsztatów w PBW w Katowicach

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Katowicach zapraszają nauczycieli, pedagogów oraz wychowawców świetlic na cykl bezpłatnych szkoleń warsztatowych pod hasłem "Specyficzne trudności funkcjonowania uczniów".

Pierwsze zajęcia, zatytułowane "ADHD - jak sobie radzić z dziećmi z nadpobudliwością psychoruchową", odbędą się 27 listopada 2014 roku.

Szczegółowe informacje opublikowano na stronie internetowej PBW, w zakładce "Aktualności".