Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-01-13 Olimpiada Medialna

Fundacja Nowe Media  już po raz czwarty organizuje Olimpiadę Medialną, która ma na celu pogłębianie wiadomości o świecie  współczesnych środków przekazu oraz uczenie praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy dla rozwiązywania problemów związanych  z rozwojem mediów. Obecna edycja odbędzie się pod hasłem "Interfejsy kultury po rewolucji Google. Jak komunikujemy się ze sobą przez media dzisiaj?

Olimpiada jest adresowana do uczniów szkół średnich, a głównymi  nagrodami są indeksy i roczne czesne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Rejestracja uczestnictwa  trwa od 19 stycznia do 16 lutego 2015 r.

Więcej informacji, a także plakat Olimpiady  na stronie internetowej konkursu www.olimpiada-medialna.edu.pl i na jego profilu na Facebooku: www.facebook.com/Olimpiada.Medialna  oraz na stronie Komisji ds. Edukacji Informacyjnej ZG SBP http://www.sbp.pl/artykulbk/?cid=13188&prev=514.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich objęło patronat nad Olimpiadą Medialną.

O nas   |   Patronat Medialny