Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-02-26 Konferencja naukowa Colloguia aesthetica – efektywne sposoby prezentowania informacji

Serwis EBP SBP objął patronat medialny nad konferencją naukową Colloguia aesthetica – efektywne sposoby prezentowania informacji organizowaną przez Studenckie Koło Informacji Naukowej ,,Palimpsest”.
Konferencja odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. w Sali Obrad Rady Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.
Problematyka konferencji to sposoby prezentowania informacji oraz bieżące trendy w tym zakresie. Poruszanymi zagadnieniami będą: infografiki i wykresy – jako graficzne przedstawienia informacji, interfejsy aplikacji, matematyczna elegancja informacji, narzędzia do tworzenia prezentacji multimedialnych, architektura informacji, sposoby tworzenia raportów, sprawozdań, analiz, savoir vivre informacji, mapy topograficzne, mapy myśli, naukometria, wizualizacja naukowa, Big Data.

Strona konferencji

O nas   |   Patronat Medialny