Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-03-23 Wykład "Ochrona zbiorów we współczesnej bibliotece"

Biblioteka Pedagogiczna Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza zainteresowanych nauczycieli bibliotekarzy na wykład nt.: „Ochrona zbiorów we współczesnej bibliotece”, który poprowadzi dr Agnieszka Bangrowska z Uniwersytetu Śląskiego w siedzibie Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli  ul. Nowomiejska 15 A.
Wykład odbędzie się 16.04.2015 (czwartek) o godz. 9.00. Tematyka wykładu koncentruje się wokół podstawowych informacji z zakresu ochrony zbiorów bibliotecznych, zgrupowanych w następujących obszarach: działania zapobiegające i likwidujące różnorodne szkody powstałe w zbiorach oraz działania zabezpieczające treść zbiorów.
Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 54 231 33 42 wew. 31 lub 33; e-mail;  czytelnia@cen.info.pl w terminie do 14.04.2015 r.

O nas   |   Patronat Medialny