Rok 2015

2015-04-26 Tydzień Bibliotek 2015 w PBW w Gdańsku

Od 11 do 15 maja 2015 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku odbędą się spotkania i warsztaty w ramach obchodów XII Tygodnia Bibliotek.

Uczniów zapraszamy na warsztaty z zakresu prawa autorskiego oraz projekcje Matematycznej biblioteki filmowej, a bibliotekarzy i nauczycieli do udziału w warsztatach biblioterapeutycznych Taka jestem... - o byciu kobietą współczesną..., które towarzyszą spotkaniu autorskiemu z gościem specjalnym TB - gdańską pisarką powieści dla dzieci i dorosłych panią Magdaleną Witkiewicz.

Program obchodów XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku >>>

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz >>>