Rok 2015

2015-09-01 Zapisz się na kurs e-learningowy dla bibliotekarzy

Wordpress dla początkujących, kurs e-learningowy, 7-25 września 2015 r.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich zaprasza do udziału w kursie e-learningowym „Wordpress dla początkujących”, który odbędzie się w dniach 7-25 września 2015 r. na platformie e-learningowej SBP.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji informacyjnych bibliotekarzy w zakresie tworzenia i prowadzenia stron internetowych, jak również kształcenie umiejętności organizowania samokształcenia oraz sprawnego korzystania z platformy e-learningowej.

Problematyka szkolenia została podzielona na trzy tygodniowe bloki tematyczne, w których zostały zamieszczone materiały instruktażowe i pomocnicze w postaci tekstowej, filmów wideo oraz obowiązkowe zadania do wykonania. Uczestnicy mają całodobowy dostęp do platformy http://elearning.sbp.pl, materiałów szkoleniowych, treści zadań. W miarę potrzeb korzystają ze wsparcia trenerów na Forum Pomocy.

Informacje ogólne    |    program   |   formularz zgłoszeniowy

Koszt: 190 zł (rabat 10% dla członków SBP)