Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-10-06 Chorzowska sieć współpracy i samokształcenia

Poszukując ciekawych i efektywnych sposobów upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w sieci współpracy pracowników bibliotek szkolnych, miejskich oraz wychowawców świetlic i nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Program sieci został opracowany i będzie realizowany przez nauczycieli bibliotekarzy chorzowskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach przy współpracy Regionalnego Ośrodka Metodyczno-Edukacyjnego „Metis”.

Cykl spotkań został opracowany zgodnie z jednym z kierunków realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2015/2016, mówiącym o rozwijaniu kompetencji czytelniczych oraz upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Szczegółowe informacje i harmonogram zamieszczono na stronie http://chorzow.pbw.katowice.pl/.

Informację nadesłała: Jolanta Drosdzol.

O nas   |   Patronat Medialny