Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-10-12 Seminarium "Wybory czytelnicze dzieci i młodzieży".

Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie oraz Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie zapraszają bibliotekarzy szkolnych oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli na seminarium "Wybory czytelnicze dzieci i młodzieży", które odbędzie się 28 października 2015 r. w godz.: 10.15  – 13.00  w Bibliotece PWSZ  w Koninie, ul. Wyszyńskiego 3 C.

Seminarium wpisuje się w obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, a jednocześnie realizuje jeden z tegorocznych kierunków polityki oświatowej państwa.

Program seminarium:

10.15 Rejestracja uczestników i powitalna kawa.

10.30 Otwarcie seminarium.

11.00 Współczesna fantastyka o współczesnym świecie: zagadnienia literatury popularnej i nowych mediów w literaturze współczesnej dla dzieci i młodzieży – dr Weronika Kostecka, Uniwersytet Warszawski.

11.40 Uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursów literackich.

12.00 Spotkanie autorskie  z  Tomaszem Trojanowskim, autorem książek dla dzieci i młodzieży.

13.00 Zakończenie seminarium.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału na adres: czytelnia@cdnkonin.pl

do dnia 23 października 2015 r.

Podczas seminarium będzie możliwość nabycia książek  Tomasza Trojanowskiego.

Serdecznie zapraszamy.

O nas   |   Patronat Medialny