Rok 2015

2015-10-14 Szkolenie dla nauczycieli bibliotekarzy „Ochrona zbiorów w bibliotece” w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

7 października 2015 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie odbyło się szkolenie dla nauczycieli bibliotekarzy przeznaczone dla bibliotekarzy, zajmujących się głównie przechowywaniem i udostępnianiem zbiorów, odpowiadających za bezpieczeństwo zbiorów i zapewnienie im właściwych warunków przechowywania.
Szkolenie prowadziła nauczyciel bibliotekarz Jolanta Nagiel (Dział Udostępniania Zbiorów w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie), która przekazała podstawowe informacje z zakresu ochrony zbiorów bibliotecznych, konserwacji i ich renowacji, które powinna prowadzić każda biblioteka.

Więcej informacji.