Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2015

2015-12-04 Kurs e-learningowy „Upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży” w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na nowy, bezpłatny kurs typu e-learning „Upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży”,  dostępny na platformie e-learningowej Moodle (http://moodle.bpciechanow.pl/), związany tematycznie z jednym z  głównych kierunków polityki oświatowej, ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na rok szkolny 2015/2016.
Kurs omawia znaczenie czytania w życiu dzieci i młodzieży, rolę głośnego i szybkiego czytania.  Prezentuje podstawowe formy popularyzacji czytelnictwa. Adresowany jest głównie do bibliotekarzy, studentów kierunków bibliotekoznawstwa oraz do wszystkich zainteresowanych praktyczną wiedzą na temat upowszechniania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

O nas   |   Patronat Medialny