Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2016

2016-03-18 Kurs ,,Henryk Sienkiewicz – życie i twórczość noblisty” w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na nowy, bezpłatny kurs e- learningowy  ,,Henryk Sienkiewicz – życie i twórczość noblisty’’, dostępny na platformie Moodle,  przygotowany w związku z obchodami  Roku  Henryka Sienkiewicza. Kurs skierowany jest do nauczycieli, studentów, uczniów oraz wszystkich osób zainteresowanych życiem i twórczością polskiego pisarza, niezwykle docenionego w Polsce i za granicą.

Zaletą kursu jest użycie dwóch narzędzi z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnej : Glogster oraz Piktochart, co jeszcze bardziej uatrakcyjni pracę na platformie. Skorzystanie z kursu wymaga utworzenia konta na platformie Moodle (http://moodle.bpciechanow.pl/), samodzielnego zapisania się na kurs oraz wysłania maila do prowadzącego w celu otrzymania klucza dostępu.

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie poleca również kursy: „Upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży”, związany tematycznie z jednym z  głównych kierunków polityki oświatowej, ogłoszonych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na rok szkolny 2015/2016 oraz kursy z zakresu technologii informacyjnej ,„Tworzenie materiałów promocyjnych w programie Canva” i „Tworzenie grafiki z chmury wyrazów w programie Tagxedo”.

Informację nadesłała:

Bożena Lewandowska