Rok 2016

2016-04-14 Wykład Pani Ireny Koźmińskiej w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

21 kwietnia 2016 r. (czwartek), w auli siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, przy ul. M. Asłanowicza 2, o godz. 11.00 odbędzie się wykład Czytanie jako metoda rozwoju i edukacji Pani Ireny Koźmińskiej, prezes Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom.

Zapraszamy nauczycieli do rejestrowania się na spotkanie.

Po spotkaniu można będzie kupić książki autorstwa Pani Ireny Koźmińskiej.

Cała Polska czyta dzieciom jest to kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001 przez Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom", mająca na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną, tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju - psychicznego, umysłowego, społecznego i  moralnego. Kampania „Cała Polska czyta dzieciom" zachęca rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom. Jednocześnie, Fundacja przypomina o potrzebie kontrolowania ilości i jakości programów telewizyjnych oraz gier komputerowych, które w życiu przeciętnego współczesnego dziecka zajmują więcej czasu niż szkoła.

Źródło opisu: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/

Nadesłała