Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2016

2016-04-28 Czytanie jako metoda rozwoju i edukacji - spotkanie z Panią Ireną Koźmińska w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

21 kwietnia w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej odbyło się spotkanie z Panią Ireną Koźmińską, inicjatorką, założycielką i Prezesem Fundacji ABCXXI - Cała Polska Czyta Dzieciom. Tematem spotkania było "Czytanie jako metoda rozwoju i edukacji". Pani Irena Koźmińska mówiła o olbrzymiej roli czytania dzieciom, już od najmłodszych lat. Podała wiele przykładów, które potwierdzały zbawienny wpływ książki na rozwój i edukację dzieci i młodzieży. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nauczycieli, wychowawców, bibliotekarzy ale również rodziców. Na sali zgromadziło się ok. 80 osób. Po spotkaniu można było kupić książki naszego gościa.

Zapraszamy do mini fotogalerii.

Nadesłała
Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach