Rok 2016

2016-09-27 Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu uznana za najbardziej przyjazną w regionie

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zwyciężyła w  plebiscycie  „Zaczytani – najlepsze księgarnie i najbardziej przyjazne biblioteki”  w kategorii Najbardziej Przyjazne Biblioteki.
Konkurs organizowany był przez  „Nowości- Dziennik Toruński”, a  uczestniczyły w nim biblioteki i księgarnie z Torunia i okolic. Czytelnicy „Nowości” głosowali za pomocą SMS-ów.
W imieniu pracowników Biblioteki  statuetkę, dyplom  i nagrodę w postaci vouchera na reklamę w wydaniu codziennym „Nowości” odebrały Aleksandra Podemska – kierowniczka Wydziału Udostępniania Zbiorów i Aldona Zawałkiewicz – kierowniczka Wydziału Informacyjno-Bibliograficznego.
Bardzo dziękujemy wszystkim sympatykom za oddanie głosu na naszą bibliotekę. Będziemy się starali nie zawieść Waszego zaufania.

Elżbieta Mieczkowska, 2016-10-06 15:12:05 (83.12.226.234)

Serdecznie gratulujemy!  :)